Siódmego grudnia w dojo Pomorskiej Akademii Karate Tradycyjnego w Gdańsku-Wrzeszczu odbyło się seminarium wojewódzkie z Krzysztofem Neugebauerem, prezesem Polskiego Związku Karate Tradycyjnego i trenerem kadry narodowej młodzieżowców i seniorów.
W dwóch blokach, dla stopni do 4. kyu oraz 3-1 kyu i dan wzięło udział ponad 100 karateków z pomorskich klubów karate tradycyjnego.
Seminarium było poświęcone doskonaleniu pracy z energią w kihon i kumite.

0 komentarzy